BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Październikowe 2016

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1028791 przez Nikaa
ja :laugh: mamy 2 synków i dostaliśmy właśnie prezent w postaci 3 fasolki :) termin na 11 października
MAMUSIE PAŹDZIERNIKOWE
Skrapek 7 października
Martazytka 10 października
fikusx123 11 października
Nikaa 11października
miri66 12 października
Aneczka84 12 października
nataliaa87 15 października
aleksandrac19 17 października
misiana 21 października
batka 25 października
Sylwia i Niki 27 października

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)
Podziękowania: Skrapek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028834 przez fikusx123
Witam i pozdrawiam wszystkie październikowe mamusie:) niedawno dowiedziałam się o fasolce w brzuszku:) to będzie nasze pierwsze maleństwo:)
Nikaa ja również mam termin na 11 października:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028839 przez owieczka1804
Gratulacje dziewczyny! Przed wami piękne 9 msc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1028916 przez Nikaa
fikusx123 gratuluje :) ja mam termin na 11 października ale zapewne maluch pojawi się wcześniej jestem po 2 cc a to znaczy że tym razem także czeka mnie cc Jak się czujesz ? Byłaś już u lekarza? Ja byłam i widzieliśmy z mężem bijące serduszko :)
owieczka1804 dziękuje :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028958 przez fikusx123
owieczka1804 dziękujemy:)
Nikaa aa rozumiem:) więc będziesz nieco wcześniej szczęśliwą mamą 3 fasolki:) O to szczęściara:) ja byłam u lekarza tydzień temu czyli w 5 tygodniu i nie widziałam jeszcze serduszka: ( nasze maleństwo jest zagrożone ale jem tabletki na podtrzymanie więc mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.. kolejny termin za 2 tygodnie.. a czuję się to zależy ale jestem strasznie ale to strasznie słaba senna okropnie mnie mdli (całe szczęście że do tego nie wymiotuje) i z humorem różnie dzisiaj jakoś jestem przygnębiona ale może to skutek uboczny tych tabletek... A Ty jak się czujesz? :) jak sobie radzić z 2 dzieciaczkami i 3 brzuszku?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029109 przez Nikaa
fikusx123 będzie dobrze ja w poprzednich dwóch ciążach byłam wcześnie z pierwszą wizytą - właśnie w 5 tygodniu i też serduszka nie było widać za to na kolejnej biło już pięknie i mocno :) tym razem poszłam w 6 tygodniu i już jest serduszko :) jeśli z humorem różnie to po prostu hormony ciążowe działają - tak to już jest - raz radocha a zaraz dół W drugim miesiącu ciąży wiele mam odczuwa senność normalne ;)
Starszy synek jest już praktycznie samodzielny a młodszy właśnie odkrył jak to fajnie jest chodzić przy meblach i podtrzymywany pod pachą :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029169 przez fikusx123
Nikaa no dziękuję mam taką nadzieję że będzie wszystko ok:*... chociaż wczoraj miałam taki mocniejszy ból brzucha jaki miałam podczas miesiączki iii już się przestraszyłam ogółem cały dzień mnie wczoraj bolał a dzisiaj też mnie pobolewa.. mam tylko nadzieję że to rozciągająca się macica daje o sobie znać a z dzidziusiem jest wszystko ok i będzie..

eee to widzę że wesoło masz:D jak młodszy zaczyna chodzić to teraz trzeba będzie mieć oczy dookoła głowy:)

mam jeszcze takie pytanko do kiedy mogą potrwać te mdłości senność i słabość? hm zastanawia mnie to bo chodzę do szkoły dziennej ii już myślałam o rezygnacji bo nie wiem czy sobie poradzę w takim stanie.. chyba że za jakiś czas to minie więc może warto przeczekać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1029195 przez misiana
Witam witam i dołączam do waszego grona :) wczoraj zrobiłam test i ujrzałam dwie piękne kreseczki. Z mężem staraliśmy się o dzidzie 8 miesięcy. Mamy już jednego synka igora z lipca 2014-19 miesięcy. Do lekarza chce się wybrać w środę bądź za tydzień w poniedziałek żeby już coś zobaczyć i usłyszeć serduszko ❤ według mojej aplikacji na tel dziś zaczęłam 6 tc i według om termin msm na 21 października :)
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029201 przez Martazytka
Witam
Jestem już mama 2,5 letniego Karolka. Od 2tyg wiem, że udało Nam się po raz drugi. Jestem już po wizycie USG- termin na 10 października :) Od tygodnia nie mam apetytu bo wszystko co zjem powoduje mdłosci i ogranicza jedzenie- ale dzisiaj po raz pierwszy czuje głód i ochotę na mięso :). I spa chce mi się non stop- w pracy jak muszę się skupi to zapominam o zmęczeniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029223 przez Sylwia_i_Niki
Witam :) Można???
Gratuluję wszystkim mamom, jakoś niewiele nas tu.
Dziś pozytywny teścik :)
Córcia 15msc urodzona przez cc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029232 przez nataliaa87
hej :)
Miałam czekać do wizyty, ale z racji, że to jeszcze 2 tygodnie, to dołączę już dziś :) Przez ten czas zdążymy się już trochę poznać :)

Jakiś czas temu też ujrzałam dwie śliczne kreseczki. Termin wychodzi mi mniej więcej na 15,10.
Mam już 1,5 rocznego synka i jestem przeszczęśliwą mamą :)
Od paru dni łatwo jednak nie jest, Mdłości od rana do wieczora, senność, totalny brak sił, a tu trzeba mieć siły dla synka. No, ale przetrwa się wszystko :)

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029239 przez Sylwia_i_Niki
hejjj :) U mnie termin coś pod koniec października...nie wiem jak policzyć bo ostatnio były nieregularne cykle-
grudzień 31dni a styczeń 28....myślę , że termin coś ok 25-27.10, wiem za to kiedy było przytulanko, może po tym coś lekarz obliczy :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029254 przez owieczka1804
Witajcie, widze grono mam październikowych się powiększa :D Super! :) Może niech każda napisze na kiedy ma termin dokładnie i wrzucę na pierwszą stronę, będzie wam lepiej się dogadywać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029261 przez Nikaa
Nareszcie nas więcej :laugh:
Martazytka kochana no my to już drugi raz razem będziemy przechodzić ciąże :D termin masz bardzo podobny do mojego :laugh:

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029264 przez Nikaa
fikusx123 no bardzo wesoło jest :laugh: co do senności u mnie trwa tak do 8 - 9 tygodnia i przechodzi Co do mdłości nie mam pojęcia na szczęście mnie omija ;)
aha termin mam na 11 października

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl